Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee

  • 350 m²
  • 4 soverom
  • 4 baderom

Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee har utsikt over hagen og tilbyr 4 rom. Den ligger 2 km fra waky Marrakech. Denne villaen har en terasse

Villaen inkluderer 4 baderom.

Dette stedet tilbyr en jacuzzi for å forynge seg etter en travel dag.

Det tar ca 25-minutters gange å nå La Plage Rouge. Villaen ligger et par minutter med bil fra High Atlas Mountains. Jnane leila bussholdeplass finnes innenfor 800 meter.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee Marrakesh
Villa De Standing Avec Piscine Au Golf D Akenza
pris kun for mobil

Villa De Standing Avec Piscine Au Golf D Akenza

394 m fra overnattingsstedet
Villa A Marrakech Avec Piscine
pris kun for mobil

Villa A Marrakech Avec Piscine

8.0
Veldig bra 1 anmeldelse
813 m fra overnattingsstedet
Villa Argan, Confort & Modern Avec Piscinechauffee
pris kun for mobil

Villa Argan, Confort & Modern Avec Piscinechauffee

924 m fra overnattingsstedet
USD 422 USD 380
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    13 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • 24-timers sikkerhet

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Leker

    Fritidsaktivitet

    • Evighetsbasseng
    • Oppvarmet svømmebasseng
    • Solsenger
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Jacuzzi
    • Utendørs bad

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Terrasse
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:30
    Utsjekking: til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye koster det å bo på Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee?
      Prisen for en natts opphold i Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee er $532.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee?
      Gjester på Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee må sjekke inn senest 23:30 og sjekke ut før 12:00.
    • Er det et basseng på Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee?
      Ja, gjester på Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    13 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Villa Kenza Piscine Et Jacuzzi Chauffee Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk